Inspirujte se příběhy žen, které již uspěly

Oslovuji své blízké kolegyně, znám jejich mnohdy nelehké životní příběhy. Právě proto pro Vás společně tvoříme webináře, ve kterých se s Vámi dělíme o svoji cestu k úspěchu a o své zkušenosti ze života. Naše příběhy jsou inspirací pro další členy našeho týmu a mohou být inspirací i pro Vás.

Co se z webinářů dozvím?

Nechte se inspirovat ženami, které si vybudovaly pravidelný měsíční příjem přesto, že začínaly bez zkušeností, bez peněz a bez sebevědomí.
Příběhy žen, které chtěly změnu ve svém životě, udělaly rozhodnutí a začaly tvořit něco nového.
Poslechněte si, jak se naučily zdolávat překážky, začaly si vážit samy sebe, objevily své skryté vlohy, nechaly se inspirovat úspěšnými lidmi a pracovaly na svém osobním rozvoji.
Uslyšíte, jak se tyto ženy staly nezávislé, vzorem a inspirací pro další lidi ve svém týmu, prospěšné pro své okolí.

Co o webinářích říkají ženy, které je již viděly?

Jani, webinář mě dostal i slzičky byly. Nádhera.
Zdeňka M.Přerov
....chtěla jsem si poslechnout Vaše životní příběhy,motivace a vize ...jsem z toho nadšená, děkuji.
Renata B.Louny
Janičko, krásné a velmi zajímavé, z celého srdce Ti přeji, ať máš kolem sebe samé báječné, spokojené a šťastné ženy.
Zuzana R.Praha
Po shlédnutí webináře jsem měla slzy v očích. Jsou to velice inspirativní, dojemné, velké a povzbuzující příběhy. Všechny dámy jsem měla možnost poznat osobně a jsem za to moc ráda. Nikdy v životě bych takové úspěšné a pozitivní lidi nepoznala nebýt OKG. Jejich příběhy mě inspirují, protože z ničeho si vybudovali takový život, který chce žít každý. Já sama jsem konečně pochopila, že vzdát se, přestat jít za svými sny, nic nedělat, není ta správná cesta. Pochopila jsem to až po 3 letech u firmy a nebýt těchto lidí ( mé druhé rodině a přátel ) bych nikdy neměla život a zaměstnání, které chci. Velice ráda poslouchám příběhy úspěšných lidí, protože mi dodávají odvahu dosáhnout také takového života. Všichni lidé mi velice pomáhají, když potřebuji, povzbuzují, když jsem bezradná a vyslechnou, když potřebuji. Jsem velice ráda, že jsem je poznala a měla možnost začít spolupracovat s OKG.
Hana PSentice

„Ten, kdo se vzdává, nikdy nevítězí a ten, kdo vítězí, se nikdy nevzdává.”