Seznamte se s OKG

Přečtěte si, co je OKG, s jakými pracujeme výrobky, nebo na jakých principech stavíme.

Co je OKG?

OKG je firma, která se zabývá výrobou a distribucí vzácných a unikátních výrobků z čisté přírody. Je to skutečná parta přátel, kde si lidé navzájem pomáhají a motivují se. OKG je pro mnohé členy našeho týmu jako druhá rodina.

Podívejte se na video, kde uslyšíte odpovědi na otázky, co všechno je OKG.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Produkty OKG

OKG má řešení, které Vám pomáhá každý den upevňovat Vaše zdraví vzácnými a unikátními výrobky z čisté přírody přirozeným působením na Váš organismus. 

Prohlédněte si katalog výrobků včetně zkušeností s nimi:

Naše poslání a vize ... utváříme život!

Lidské zdraví

Utváříme život tím, že poskytujeme lidem výrobky, které mají pozitivní dopad na jejich zdraví a pomáhají jim žít plnohodnotný život!

Příležitost

Utváříme život tím, že umožňujeme a pomáháme lidem vybudovat generační podnikání spolu s finanční nezávislostí pro každého bez ohledu na věk, pohlaví a zdravotní stav, bez ohledu na národnostní, náboženskou a politickou příslušnost, bez ohledu na rasu, sociální postavení a minulost!

Osobnost

Utváříme život tím, že vracíme lidem důstojnost, sebeuvědomění, identitu, sebevědomí a osobní svobodu!

Principy a hodnoty OKG

Společnost OKG naplňuje své poslání prostřednictvím těchto principů:

Vděčnost

princip děkování za vše, co život přináší a napojení na Věčný Zdroj Hojnosti všeho druhu.

Integrita

princip osobního příkladu založeného na souladu mezi myšlenkami, slovy a skutky.

Loajalita

princip osobní sounáležitosti s výrobky, sponzory, svou organizací a OKG.

Osobní rozvoj

princip neustálého zhodnocování života jednotlivce, zvyšování a dosahování osobního potenciálu.

Uznání

princip prokazování úcty a osobní hodnoty jinému člověku.

Čestnost

princip plnění slibů a závazků vůči lidem ve své organizaci a hlavně sobě.

Důvěra

princip projevu osobní důvěry v sebe a ostatní lidi.

Přátelství

princip vytváření a udržování přátelských vztahů mezi lidmi.

Láska

princip nepodmíněného, kladného a láskyplného vztahu k sobě i lidem kolem sebe.

Proč jsme v OKG tak nadšení?

Před jednadvaceti lety nás byla jen hrstka. Neměli jsme nic víc než vizi a touhu uspět. Začali jsme se dvěma výrobky, které nikdo neznal.
Dnes je nás v OKG několik desítek tisíc a jsme na trhu už 22. rok!

Reference některých z nás

S OKG jsem začala spolupracovat jako maminka na MD, která hledala přivýdělek. Zaujaly mě čistě přírodní produkty a skvělé zkušenosti lidí, kteří je užívají. Po dvouleté spolupráci s OKG mi skončila MD a já místo nástupu do práce dala výpověď a naplno se začala věnovat OKG. Dnes už spolupracuji s OKG 6. rokem a rozhodnutí přidat se do OKG považji za jedno z nejlepších životních rozhodnutí. Můj příjem neustále roste a jsem finančně nezávislá. Obrovský bonus vidím také v časové nezávislosti, kdy si svůj čas řídím zcela sama. Získala jsem spoustu přátel a druhou rodinu. Vrátilo se nám nejcennější, co máme, zdraví. A našla jsem smysl svého života - pomáhat lidem. Děkuji společnosti OKG, že nám umožňuje žít život podle našich představ. Zkusto to také, stojí to za to.
Našla jsem smysl svého života - pomáhat lidem
U firmy OKG jsem začala pracovat jako spokojený zákazník na slevě. Bylo to po úžasném zjištění, co umí Emulips. Po čtyřech letech práce v OKG s výjimečnými výrobky a s výjimečnými lidmi předávám zkušenosti všem, kteří chtějí udělat něco dobrého pro své zdraví a i těm, kteří hledají přivýdělek. Dnes už vím, že teď, co jsem v penzi a můj muž bude brzy taky, nemusíme se obávat finanční nejistoty. Za to jsem vděčná příležitosti, kterou jsem získala právě u OKG. Přidejte se k nám!
Dagmar LangováNemusím se obávat finanční nejistoty
S manželem jsme vychovali 2 dcery a nyní máme ve vlastní péči 7 letou vnučku. K OKG jsem se dostala v srpnu 2006, kdy jsem hledala řešení svých zdravotních problémů, kterých stále přibývalo, pomocí přírody. Tenkrát mě ani ve snu nenapadlo, že začnu s OKG spolupracovat. Byla jsem taková šedá myš, člověk, která se bála lidí a neuměla jsem s nimi komunikovat. Mé rozhodnutí se změnilo po tom, co výrobky OKG zafungovaly a zúčastnila jsem se osobního setkání v Brně. Byla jsem jak Alenka v říši divů a cítila jsem čím dál více, že toto je přesně to, co chci dělat, pomáhat lidem zlepšovat jejich život. Tato práce je pro mě srdeční záležitost a zcela mě naplňuje. Jako obráběčka kovů jsem neměla s obchodem žádné zkušenosti, ale vše mě naučili. Díky společnosti OKG si plním své sny a nyní si život užíváme se vším všudy. Máme zdraví, lásku, časovou i finanční svobodu a radost ze života. Můžeme si pořídit vše, po čem toužíme, ne jen to, co nutně potřebujeme. Navíc jsem získala opravdové přátele, protože OKG není jen o práci, ale i o mezilidských vztazích. Jsem nesmírně vděčná a s láskou děkuji za tuto příležitost. Začněte i Vy používat výrobky OKG...
Ivona ChloubováZískala jsem opravdové přátele
V roce 1998 jsem se rozhodla vyzkoušet práci v síťovém marketingu a tehdy jsem se poprve setkala s Janou Stejskalovou a začala naše spolupráce. Byla jsem naprosto bez zkušeností s podnikáním a obchodem. V Janě jsem našla skvělou učitelku, která mi pomohla zbavit se strachu z lidí, z vystoupení na veřejnosti a díky Janě jsem si začínala věřit. Pomalu narůstalo moje velmi malé sebevědomí. Jsem Ti, Jani, za to moc vděčná.

Od začátku je Jana můj velký vzor. Její osobní disciplína, schopnost ukázat lidem, že i oni mohou hodně dokázat, uspět a naučit se , jak své zkušenost předávat dalším lidem. Jsi Jani výborný lídr a děkuji Ti za všechno, co jsi mne naučila. Vážím si Tvého přátelství a pomoci, které mi neziště věnuješ. Děkuji Ti, že jsi mi ukázala cestu, jak pracovat sama na sobě, změnit své myšlení a postoje a žít život, jaký jsem si dřív neuměla ani představit. Mám Tě ráda a z celého srdce děkuji, děkuji, děkuji Eva
Eva JavůrkováManagerka OKG
Janu Stejskalovou jsem poznala před 5 lety. Bylo to v době, kdy už jsem si myslela, že mám ty nejlepší léta za sebou. Propustili mě z práce proto, aby mě mohli vyměnit za mladší. V této situace jsem se potkala s Janičkou. Po prvních schůzkách s ní jsem nemohla věřit tomu, že existují takoví lidé, jako je ona. Zcela otevření, přímí, nezištní a s tahem na branku. Řekla: “Pojď, naučím Tě, co umím a předám Ti to s láskou, abys uspěla i Ty“. Ukázala mi, že nic není nemožné, že můžu mít, dělat, cítit naprosto všechno, co chci.

Naučila jsem se od ní vážit si sebe sama, opřít se o svoji vnitřní sílu. Její disciplína je velkým motorem pro mé každodenní cíle. Neustále mě inspiruje a postrkuje dopředu. Mohu se na ni kdykoliv obrátit a požádat ji o pomoc, nikdy mě neodmítne. Umí dávat lidem výzvy a oni rostou. Učím se od ní ujasnit si své postoje, které mi umožňují změnit zaběhlý způsob myšlení. Její rady a doporučení jsou plné povzbuzení a ujištění, že vždy je tu pro nás. Jani, z celého srdce děkuji, děkuji, děkuji. S láskou Dáša
Dagmar Langovágenerální ředitelka OKG
Jana Stejskalová je mým velkým vzorem od první chvíle, kdy jsem ji poznala. Potkala jsem ji poprvé v březnu 2010 na měsíčním setkání OKG v hotelu Liberec. Tehdy mě moc oslovila nejen svým elegantním vzhledem, ale především svými slovy, kterými mě doslova nadchla. Mluvila s takovým zaujetím, elánem a nadšením, že jsem si řekla „jo, tohle chci taky, tohle taky dokážu, tohle je člověk, od kterého se chci učit.“ Tehdy jsem od Jany Stejskalové na tom měsíčním setkání slyšela dvě věty, které mě velice ovlivnily. Jedna z nich byla „ Nikdy nepočítejte, kolik Vás to bude stát, když někam pojedete, ale o kolik přijdete, když tam nebudete“.

Tehdy jsem si uvědomila, kolik je v těchto slovech pravdy. A druhá věta byla „můj čas potřebují všichni, ale já mohu pracovat jen s těmi, kdo si ho zaslouží.“ A já jsem si řekla – no tak já budu ta, která si ten čas zaslouží. Jsem Janě nesmírně vděčná za to, že mě po roce mého působení u OKG „vzala pod křídla“ a nabídla mi účast na školeních svého týmu. To mi hodně otevřelo oči a velmi posunulo dopředu tím správným směrem. Jana ovlivnila životy ne desítek, ale stovek lidí. Velmi si jí vážím za to, co dokázala v osobním i v profesním životě. Vždy mě nějakým způsobem obohatila a její myšlenky se mě nejednou dotkly.

Jana je naprosto upřímná a myslím, že nejen pro mě je vždy velmi motivující. Velmi si Jany vážím za to, co dělá pro druhé, nikdy nemyslela jen na sebe. Kdykoli jsem potřebovala pomoc nebo radu, ať už pracovní nebo soukromou, vždycky mi ráda a ochotně pomohla a poradila. Vždycky si na mě udělala čas, nikdy mě neodmítla. Nikdy se nad nikoho nepovyšovala. Vždycky jsem ji brala jako velkou autoritu a přitom kamarádku, která dodá energii a sílu pro další životní cestu.
Hana Volfovávedoucí manažerka OKG
Moje cesta u OKG je zatím velice krátká, ale o to intenzivnější. K této společnosti mě přivedla dcera. Z počátku, když si domů přinesla první výrobek na chladovou alergii, jsem nevěřila, že by ji pomohl. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem si asi po týdnu uvědomila, že dcera přestala kašlat. Takové ty přechody ze zimy do tepla a obráceně, které ji dělaly problém, byly pryč. Ne že by nezakašlala vůbec, ale nebyly to záchvaty kašle.

Tehdy jsem se rozhodla oslovit paní Janu Stejskalovou i já. Mám, nebo lépe řečeno, měla jsem problémů daleko více a byla jsem zvědavá, jak si s tím poradí. Od svých 25 let mám diagnostikovaného Bechtěreva, časem se přidala revmatoidní artritida v kolenou, nyní mám stupeň číslo 4, aby toho nebylo málo z pylové alergie časem propuklo astma. Tohle všechno jsem ji řekla a čekala, co mně na to odpoví. Kupodivu reagovala slovy…to nebude problém, něco s tím uděláme. Odcházela jsem od ní s FB, Betou, Gamou a Emulipsem.

Musím se přiznat, že již po týdnu jsem se cítila líp. Zkusila jsem vysadit léky na astma a asi po měsíci jsem šla na kontrolu na alergologii. Paní doktorka byla nadšená mým zlepšením, nicméně doporučila užívat léky dál. Nepřiznala jsem se, že je neužívám. Léky jsem poctivě vyzvedla z lékárny, a jak jsem je v prosinci uložila do skříňky, jsou tam dodnes. Neužívám je.

Další moje překvapení bylo, když jsem začala pociťovat úlevu v kolenou. Již asi 10 let chodím pravidelně každého půl roku opichovat obě kolena, bez této procedury jsem se neobešla. Ano v lednu jsem ji absolvovala znovu, ale ne proto, že bych musela, bylo to pro jistotu. Přece jen jsem měla strach, co kdyby. Dnes už vím, že žádné co kdyby nenastane. Kolena nejsou sice vyléčená, ale nebolí a to je důležité. Na základě těchto zkušeností, jsem se rozhodla s firmou spolupracovat a nejen pomáhat ostatním, ale také si přivydělat.

Systém u této společnosti je spravedlivý, pracuješ - vyděláš, nepracuješ - nevyděláš, jak jednoduché. Všechno záleží na každém jedinci. I za tu krátkou dobu, co jsem u OKG, jsem potkala spoustu bezva lidí, kterým jde o to stejné. O zdraví své a svých blízkých. Přijali mě mezi sebe, jako bychom se znali již léta. Vůbec se necítím jako nováček, spíš si připadám jako člen velké rodiny. Když potřebuji poradit, vždy jsou tu a pomohou, nemusím se bát, že v tom budu sama. Naše pravidelná setkání, ať již osobní v kanceláři, nebo přes skype, mě vždy ujistí, že dělám správnou věc.

Úplně úžasným setkáním pro mě byl K-víkend pod vedením paní Jany Stejskalové, kde jsem potkala spoustu nových lidí a dozvěděla další potřebné informace. Byla to smršť informací, kterou by měl zažít každý nový člen.
Alena SemenkováVedoucí konzultantka
Co mi dalo OKG? Jsem již v důchodovém věku /65 let/. Tedy v letech, kdy si většina mých vrstevníků myslí, že už nic nemohou dělat. Ani s výší příjmu a ani se svým zdravím. Já jsem ale důkazem toho, že to jde! Měla jsem letité zdravotní problémy, které se vůbec nelepšily, přestože jsem prodělala několik lékařských zákroků (zažívání a vyprazdňování). Proto jsem se pokoušela hledat pomoc i jinde. Byla jsem u léčitelů a vyzkoušela jsem mnoho produktů od různých firem. Ale zlepšení bylo vždy jen krátkodobé.

Asi před rokem mi známá nabídla na zlepšení mých potíží výrobky OKG. Docela jsem se zdráhala, protože jsem si myslela, že budou stejné, jako ty ostatní. Ale přečetla jsem si zkušenosti lidí, kterým ty výrobky pomohly výrazně zmírnit různé zdravotní problémy. Ty zkušenosti se mi líbily. Tak jsem si řekla, že nemám co ztratit. Pořídila jsem si slevovou kartičku, abych mohla nakupovat výrobky levněji.

Manžel měl také různé potíže, tak jsme používali výrobky společně. Manželovi se během pár měsíců natolik vylepšilo zdraví, že mu lékař už nedává léky na tlak, cholesterol, prostatu a bolesti kloubů. Zlepšilo se mu i zažívání (má poruchu metabolismu tuků), zvýšil si imunitu a není unavený. Časem i moje potíže zmizely. Po těchto zkušenostech mi to nedalo, abych také nepomohla ostatním lidem z mého okolí. Mám velkou radost, že jsem pomohla zlepšit zdraví mé mamince (82 let). Výrobky jí upravily tlak, cukr a cholesterol. Zhubla 15 kg a už jí neotékají nohy. Takže moje mamka je taková chodící reklama na výrobky OKG.

Lidi vidí tu změnu a také si chtějí vylepšit zdraví přírodní cestou. Vždycky mám velkou radost, když někomu pomůžu. Ani mi nepřijde, že dělám nějakou "práci". Ale je to tak. Ta práce se mi hodně líbí a baví mne to. Pracujeme v týmu a pomáháme si. Málokde jsou tak hezké vztahy, jako tady. A ještě si k důchodu vydělám další peníze. Čím víc lidem pomůžu , tím větší mám od firmy odměnu. Přitom nikoho nešidím a na nikom nevydělávám.

Každý má možnost zažádat si o slevu na výrobky, popř. pracovat jako já. Začala jsem jako zákazník na slevě a za rok jsem se kvalifikovala na pozici manažer. Jsem moc vděčná, že mi byla umožněna spolupráce u tak skvělé firmy, jakou OKG je. Tato firma má kvalitní přírodní výrobky na odstranění různých zdravotních problémů a ještě nabízí možnost spolupráce a tím pádem vylepšení finanční situace. A kdo to dnes nepotřebuje?

Největší radost mám, když někomu pomohu od jeho trápení. Dál si udržuji zdraví, protože chci být fit do pozdního věku. Nechci prožít zbytek života ve starostech, bolestech, nechci být někde "odložena". I ve stáří může být člověk soběstačný a šťastný. Za vydělané peníze chci mít kvalitní život, mít čas na kulturu a cestovat. Přestože jsem v důchodovém věku, můj život nekončí. Chci si ho užít podle svých představ a plánů mám ještě hodně. A to samé ze srdce přeji každému. Ta šance tady je.
Zdeňka SýkorováManagerka OKG

OKG... utváříme život.

už 21 let pomáháme lidem