MLM prostituce tak trochu jinak

MLM prostituce tak trochu jinak 

Multilevelová prostituce roste jako houby po dešti a dnes si o ní něco povíme. Jak je známo, každá geniální myšlenka se dá stejně propracovaně i dokonale zneužít. Jak ale poznat, kdy jde o perfektně fungující MLM a kdy jde o letadlo takřka v přímém přenosu? Je to totiž všude kolem nás. Sdílí se to na FB a chodí nám to do emailů i několikrát denně. Šíří se to jako epidemie a nabídka je vždy velmi lákavá. Někteří jedinci se tím prakticky živí a několikrát do měsíce klidně přijdou s novým fantastickým businessem, který vás dokáže zahrnout finanční jistotou. Možná již tušíte, nebo jste se sami s něčím podobným setkali.

Nekřivte si páteř

Bezcharakterní jedinci se neštítí ničeho. Ony peníze nejsou špatné, je jen na nás, jaké přívlastky jim dáme. Dovedou totiž neskutečně pomáhat a zabezpečit. V mnoha případech ale zmíněné super nabídky přichází od jedinců, kteří přežívají jen stěží a žádné peníze nenesou. Ono nejde dělat víc věcí najednou, nikdy je totiž neděláte dobře. Pak to působí velmi nevěrohodně na okolí. Jde o důvěru. Jestliže stále musíte dělat ještě další věci a jedna činnost vás neuživí, je čas na změnu. Je třeba se uživit jednou činností, pokud to nejde, je na čase ji změnit. Registrace v mnoha projektech nic neřeší.

Potíž číslo jedna

Asi největší úskalí tkví v tom, že se všichni neustále někam registrují, ale pak nikde nic nedělají proto, aby to fungovalo dál. Prostě se nelze angažovat na všech frontách. Pokud jste již do nějakého systému vstoupili a nejste schopen nikoho dalšího zaregistrovat, nepůjde vám to ani v jiném systému. To ale neznamená, že nemůžete uspět nikde. Zapomeňte na různé sběrací akce na kontakty, kterých jsou na internetu spousty. Ono totiž to jediné, co bude skutečně vydělávat, jste vy. Zavrhněte hned na začátku myšlenku, že bude někde něco zcela zadarmo. Pokud by někde létali pečení holubi do pusy, už by tam bylo plno.

Vystupte z kruhu

Jestliže vás někdo někam zaregistruje a za chvíli vám nabízí další zlatý důl, berte nohy na ramena. Vystupte z bludného kruhu a opusťte roli křečka v kleci. Ono: ,,Co kdyby?“, totiž neplatí. Soustřeďte se na svoji původní vizi a neustále se zlepšujte krok po kroku. Chtějte k sobě zkušeného lídra a jděte nejlépe až za tím nejvyšším. Musíte si umět vybrat, pak zabrat a dobrat se k úspěchu. Nikdy neslibujte nemožné. Chcete-li být úspěšní, držte se jedné věci a neustále se v ní zdokonalujte. Úspěch každého sportovce je totiž každodenní trénink, který nepolevuje. Tradice dělá důvěru. Jestliže něco děláte dlouho a jste v tom dobří, lidé si vás začnou vážit. A ještě něco. Nikdy nepřetahujte, i když to dělají ti druzí.

Multilevelová prostituce

Ona písnička: Ten dělá, to a ten zas tohle a všichni dohromady uděláme moc, je super. Ani pro MLM se nehodí všichni. Někdo prostě nechce trávit čas tím, že bude jiné informovat o tom, že nejlepší je jeho produkt a zrovna ta činnost, kterou dělá. V MLM nemůže být každý, neměl by nám kdo stavět domy a péct chleba. Je třeba to ale nezaměňovat s podobným: Všichni dělají všechno a nikdo nemá nic. Jestliže jste v MLM a někdo vám vezme již přetvořeného člověka, kterému jste věnovali hodiny svého času, je tento člověk obětí zloděje, který okrade i jeho známé. Takže žádná lítost, ale pozitivní přístup. Jak říkal dědeček, když jsem se řízla: Gramlavé maso, musí pryč. Zůstanou jen ti nejlepší a ty ve svém týmu přece chcete.

Buďte loajální ke své firmě

Ano, přesně tak, buďte loajální ke své firmě. Musíte jí věřit a stejně tak i lidem, které znáte, se kterými chcete spolupracovat, a se kterými se vzájemně obohacujete. Pokud někoho oslovíte se svou činností v OKG a on vám odpoví, že již něco dělá a neumí sedět na dvou židlích najednou, dělá svou práci dobře. Stejně tak ji v OKG dělejte i vy. Jestliže pracujete srdcem, své práci věříte a neopomíjíte onen každodenní trénink, multilevelová prostituce je na vás krátká. Buďte prostě úspěšní.

Váš poradce pro spokojený život. Jsem průkopník síťového marketingu v ČR, historicky první generální manažer a člen klubu milionářů OKG.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.