Jak déle žít a lépe se cítit

 

 

Přeji vám krásný den přátelé!

Moje přání je letos poněkud netradiční a obsáhlejší. Věřím že to, co Vám dnes posílám, za chvilku času stojí. Není to z mé hlavy. Dostala se mi do rukou kniha Linuse Paulinga, nositele dvou nobelových cen a autora bestselleru o cestě ke zdravému a dlouhému životu: „Jak déle žít a lépe se cítit“, která mě hodně zaujala.

Napadlo mě, že právě v době svátků konce roku, kdy bilancujeme, jaký byl odcházející rok a plánujeme, jaký bude ten nastávající, je na místě se zamyslet, jak jsme na tom se svým zdravím a co bychom mohli zlepšit.

Autor v knize uvádí jednoduchý režim pro zlepšení zdraví a prodloužení svého života. „Jsou to pravidla, která jsou jendoduchá a tak se dají dodržovat každodenně a dlouhodobě po zbytek života. Tento režim neobsahuje všechna opatření pro udržení zdraví, ale je základní, průměrný, aby byl přínosný pro téměř každého člověka.“

 
Chci se s vámi o tento program podělit (zkrácený text):
 
„1) Užívejte denně vitamín C. Nevynechejte jediný den.
2) Užívejte denně vitamín E.
3) Zajistěte si denně příjem dostatečného množství vitaminů skupiny B.
4) Užívejte denně vitamin A.
5) Užívejte denně jako doplněk stravy minerály (vápník, jód, měď, hořčík, zinek, selen…)
6) Udržujte svoji spotřebu cukru (sacharózy, nerafinovaného cukru, hnědého cukru, medu) na 23 kg za rok (polovina dnešní průměrné spotřeby v USA). Neslaďte čaj a kávu. Nejezte potraviny s vysokým obsahem cukru. Vyhněte se sladkým zákuskům, nepijte limonády.
7) Kromě toho, že se budete vyhýbat cukru, jezte to, co máte rádi – žádného konkrétního jídla nejezte ale příliš mnoho. Vejce a maso jsou dobré potraviny. Měli byste rovněž jíst zeleninu a ovoce. Nejezte tolik jídla, abyste ztloustli.
8) Pijte každý den hodně vody.
9) Buďte aktivní, cvičte. Nikdy se fyzicky nenamáhejte výrazně více, než jak jste zvyklí.
10) Alkoholické nápoje pijte jen střídmě.
 
Hlavním znakem tohoto režimu je užívání vitaminových doplňků. Jejich užívání nemusí být obtížné. Je snadné zvyknout si denně užívat vitaminy a je důležité, abychom si tento zvyk vytvořili.“ Většinu z uvedených vitamínů a minerálů najdete v našich výrobcích. >>>ZDE<<<

Linus Pauling napsal knihu na základě vědeckého přístupu k výživě. Vydal ji před před třiceti roky ve svých 85 letech. V té době byl po všech stránkách ve skvělé kondici. Svou prací naprosto předběhl svou dobu.

Tato pravidla mě přivedla k zamyšlení, co ve svém životě změnit.
A co Vy, také něco změníte? Budete-li mít chvilku času a chuť, podělte se o své plány a kroky ke změnám na mé FB stránce: https://www.facebook.com/okprace

Potřebujete poradit? Doporučit správný výrobek, konzultovat Vaše zkušenosti nebo se podělit o Vaši zkušenost? Chcete pomáhat lidem a při tom si vydělávat? Kontaktujte mě ⬇⬇⬇
WhatsApp, mobil 776 596 156, e-mail: ctyrlistek1@seznam.cz, Skype: ctyrlistek1, Messenger: Jana Stejskalová OKG

Přeji Vám do nového roku zdraví, štěstí, radost a hojnost ať Vás provází na každém kroku 🍀💖☀️

S úctou Vaše Jana Stejskalová 🍀
Váš poradce pro spokojený život. Jsem průkopník síťového marketingu v ČR, historicky první generální manažer a člen klubu milionářů OKG.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.