Domácí lékárnička v tubě – OK Gel

Ok Gel, účinný pomocník na jizvy, odřeniny i popáleniny

Pokud raději používáte zázraky z přírody a dáte na léta prověřené recepty, jeden přípravek tu pro vás máme. OK Gel je vyrobený podle léty ověřené receptury, která pochází ze 17. století. K její výrobě byly ale také využity nejnovější poznatky vědeckých výzkumů. Unikátní přípravek je určený k péči o pokožku a disponuje regeneračními i zklidňujícími účinky. Vůně je příjemná, silná a hořce kořenitá. Pokud s přípravky OKG začínáte, možná je pro vás schůdnější začít aplikovat zvenčí, než začnete zevnitř.

Zklidnění, revitalizace a hojení

OK Gel nejen zklidní, ale i dezinfikuje podrážděnou pokožku. Můžete jej použít po štípnutí hmyzem, při podráždění, svědění i po holení. Výrazně stimuluje revitalizační procesy, dobře funguje při popáleninách, odřeninách a pomáhá eliminovat jizvy. S OK gelem přichází úleva ve chvíli, kdy vás po fyzické námaze či sportu bolí unavené svaly a podpoříte tak funkci kloubů. Pokud se zraníte, má pozitivní vliv i na pohmožděniny, kdy urychlí vstřebávání modřin. Účinně působí i proti zánětu. Napomáhá ale také při odstraňování bradavic, kuřích ok, mozolů, jizev i proleženin. Každý, kdo podstupoval vypalování bradavic, určitě ocení bezbolestné hojení pomocí gelu.

Obsah je přírodního OK Gelu

OK Gel je připravován z přírodních surovin s pečlivě prověřovanou kvalitou. Jde o 16 druhů sušených bylin. Kdo zná pojem synergie, ví, že soubor složek je daleko účinnější, než složka jediná. Co lze v OK Gelu tedy nalézt? Byliny jako je aloe, citvar, hořec, heřmánek, jalovec, kafr, kozlík, kurkuma, mana, máta, myrha, pupava, reveň, sena, šalvěj a šafrán zakomponované do přírodního kvasného lihu nejvyšší kvality. Zahušťovadlem je Carbomer, tedy derivát celulózy přírodního původu s jednoduchou chemickou reakcí. Důvěra v bylinky dokáže i uzdravit.

Jde to i bez chemie

Protože jsou byliny v OK Gelu zastoupeny ve vyšší koncentraci, lze pozorovat charakteristické tmavé zabarvení a zejména mimořádnou účinnost. Jde zde o vícestupňový způsob extrakce bylin, při kterém není produkt zatěžován nežádoucími příměsemi. OK Gel je zcela bez chemické stabilizace, surovin živočišného původu, ropných produktů, silikonů, syntetických vonných látek, konzervantů, barviv, geneticky modifikovaných surovin nebo chemických UV filtrů. Přípravky OKG se obejdou bez testování na zvířatech. Je šetrný při výrobě i při použití. Vyzkoušením OK Gelu můžete jen získat.

Do druhého dne bez bolesti a puchýřů

Manžel si večer spálil ruku o žhavý klacek. Namazali jsme OK Gelem 3x a ráno byly puchýře pryč a po bolesti ani památky. Skvělý výrobek. Děkujeme

Jana V., Praha


Plíseň mezi prsty z bazénu je pryč

Po kurzu plavání ve škole se naší dceři Amálce udělala plíseň mezi prsty. Natírali jsme 3 dny intenzivně OK Gelem, poté 4 dny promazávali OK Balsámem na dohojení a plíseň byla úplně pryč! Velmi za výrobky děkuji!

Mgr. Petra S., Strážovice


Vivat naše produkty!

Naše Karolínka si zatrhávala neustále záděry. Chodí na plavání a asi si z bazénu do záděry natáhla bradavici…Bradavice byla mnohem větší ale nevzpomněla jsem fotit… Trvalo to skoro půl roku celkem – střídali jsme OK gel i OK balsam…pak hodně pomohl právě OK balsam… Poctivě jsme mazali několikrát za den a nakonec bradavice zmizela nadobro. Jsem si naprosto jistá, že ji OK Gel a OK Balsam zachránily nehtové lůžko! Vivat naše produkty ! Jsem velmi vděčná, že mám doma tak skvělé pomocníky…

Lýdie E., Tanvald

Spálená ruka vyléčená úplně bez jizvy!

Spálila jsem si ruku o horkovzdušnou pistoli a měla jsem na ruce otištěnou  vypálenou mřížku. OK Gel nosím všude s sebou a tak jsem okamžitě začala mazat… Rána se začala krásně hojit a dnes nemám na ruce ani jizvu !!! OK Gel je prostě super lékárnička do kapsy! Fotky: první foto spálení, druhé foto tři dny na to, další foto 9 dní poté – poslední foto dnes – úplně bez jizvy!

Lýdie E., Tanvald

Šití nebylo třeba

I když si někdy říkám, že bdím 24 hodin denně nad svými dětmi, stačí malá nepozornost a je tady úraz. Mladší dcera Anetka hopsala tak dlouho, až spadla s kuchyňské lavice, na hranu dětské dřevěné židličky a rozsekla si obočí. Nejdřív tam měla velkou rýhu, potom se to začalo roztahovat a začalo to hodně krvácet. Vzala jsem OK Gel a dala jí to přímo na ránu, pro jistotu jsem vzala auto a valila k paní doktorce. Přijely jsme na poslední chvilku, končily jí ordinační hodiny. Je to od nás 4 km, už po cestě, to přestalo krvácet a rána se začala zatahovat. Paní doktorka nás pochválila, že se to začalo zatahovat a nemusí se to šít. Pro jistotu to zatřela ,,zelenkou“ a dala mašličku. Pak jsme to mazaly OK Balzámem. Jizvička není skoro ani vidět.

Hana Z., Zlín

O zkušenostech s OK Gelem a dalšími výrobky OKG si můžete přešíst v Katalogu OKG: http://okprace.info/eshop/katalog-vyrobku/
Váš poradce pro spokojený život. Jsem průkopník síťového marketingu v ČR, historicky první generální manažer a člen klubu milionářů OKG.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.