Detoxikace organismu: Emulips

Setkali jste se už ve své rodině nebo u přátel s problémy s alergiemi, astmatem, s onemocněním kůže jako je lupénka nebo atopický ekzém?

Je také alarmující, jakým tempem přibývají lidé s onemocněním cévního systému, cukrovkou, onkologickým onemocněním.

Je to důsledek:

  • nesprávné životosprávy, špatné skladby potravin, nedostatečného pitného režimu
  • chemických látek v potravinách a v ovzduší
  • stresu

Naše tělo na tyto podněty reaguje a zpočátku se zdá, že se nic moc neděje. Problémy totiž začínají v buňkách a to my zpočátku nevnímáme. Když už tělo „onemocní“, dává to svému majiteli znát.

Jak?

Lupénka, astma, atopický ekzém, alergie,  oslabený imunitní systém.

Jistě chodíte občas ke kadeřníkovi, sprchujte se, stříháte si nehty….to je pro  většinu z nás samozřejmé. Ale kolik z nás se pravidelně alespoň jednou za rok zbaví toxinů, infekcí, plísní, parazitů.

Vyskytují se téměř v každé části těla – ve střevech,  játrech, ledvinách, svalech, plících, hltanu, mozku, krvi i v očích.

Játra, ledviny a tlusté střevo mají v našem těle na starosti odvádět jedy z těla ven. Zanedbávaná péče vede k hromadění odpadních látek, které mají často patogenní účinky. No a patogeny oslabují imunitní systém.

Proto  očista nebo také detoxikace vnitřních orgánů je dnes důležitější než kdykoliv dříve.

Jak začít?

Vyčistit trávicí trakt – je to vstupní brána do těla, díky které naše tělo získává živiny z potravy.

Emulips-50a Co pro nás může udělat EMULIPS:

  • vyčistí a posílí trávicí trakt včetně regenerace jaterní tkáně
  • podpoří zažívací procesy – pomůže od pálení žáhy, nadýmání, zácpy
  • udržuje žlučník v dobré kondici a ulevuje lidem, kteří žlučník nemají
  • usnadňuje trávení tuků z přijaté potravy a tím napomáhá k udržení žádoucí hmotnosti
  • ochraňuje sliznice trávicího traktu, posiluje činnost slinivky břišní
  • obsahuje zvýšenou hladinu vitamínu E – důležitého antioxidantu, který chrání organismus před nepříznivým působením nebezpečných volných radikálů

Doporučujeme používat nejlépe po jídle, např. na kousku pečiva v dávce 10 kapek (cca 0,5ml) – dospělí 1-3x za den, děti od 3 let 1x za den. Při pravidelném používání 1x za den vystačí balení 50ml až na 100 dní; Emulips je také v balení XXL 115 ml. Emulips je možné užívat celoročně bez omezení.

Zácpa, zánět slepého střeva, imunita

V 1/2014 začaly naše problémy se zánětem středního ucha u naší 3-leté dcerky. Začala užívat Ospen, v únoru byla týden ve školce a opět Ospen až do června. A zároveň s tím začaly i problémy se zácpou – byly dny, že nešla na nočník až 12 dní (a poté s křikem). V 7/2014 vše vyvrcholilo akutním zánětem slepého střeva. Ultrazvuk prokázal akutní zánět slepého střeva a lékař nám s „ledovým klidem“ řekl: „posaďte se do čekárny a počkejte si na výsledky…“ – nechali nás čekat a nedali nám okamžitý převoz záchrannou službou, přestože diagnoza byla akutní perforovaná apendicitida… Po operaci dcerka dostala lázně, které docela pomohly na bříško, ale imunitu nenapravily. V 12/2014 jsme nasadili Emulips a OK Alfu+ a po 2 měsíčním užívání naše malá maximálně kýchne a hlavní je, že chodí každý den na záchod a bez problémů. Co dodat? Jen velké díky za to, že OKG je a pomáhá lidem k uzdravení!

Jan H., Solnice

Emulips je super pomocník!

Chci se podělit o svůj příběh: Díky Emulipsu anýz jsem plně kojila naše kluky dvojčátka a to jsem z porodnice odcházela s Nutrilonem a díky Emulipsu anýz jsem kojila 10.měsíců, kluci netrpěli na bolení bříška a za tu dobu jsem zhubla o 11 kilo. Navíc díky Emulipsu se mi upravilo trávení, pálení žáhy, těžkosti v žaludku, potíže se žlučníkem po porodech a také jsem se zbavila mnohaleté zácpy! Super pomocník, jsem za něj vděčná!

Mgr. Petra S., Strážovice

Nechutenství a zácpa? Už nevím, co to je!

Měla jsem problémy s mojí 4 letou dcerou. Trpěla nechutenstvím k jídlu a měla stále zácpu. Zkusila jsem všechno možné a už jsem byla bezradná. Jen díky Emulipsu nevím, co to nechutenství je, a dnes nedám na Emulips dopustit! Chtěla bych poděkovat.

Jitka T., Uherský Brod

Váš poradce pro spokojený život. Jsem průkopník síťového marketingu v ČR, historicky první generální manažer a člen klubu milionářů OKG.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.