Jste žena nad 40 let?

Dokážete si představit, že jste finančně nezávislá na partnerovi, šéfovi, státu?
Dokážete si představit, že byste to mohla být i Vy?

Děti už Vám odrostly a Vy nevíte, jak naložit s volným časem?
Chybí Vám ocenění, uznání ?

Představte si, jak by vypadal váš život, kdybyste mohla dělat, co vás baví, koupit si, co si přejete, cestovat na místa, o kterých zatím jen sníte, mít kolem sebe řadu přátel, rozhodovat Vy sama, jak trávíte svůj čas?

Pomohu Vám během tří měsíců vytvořit si rentu 20 tisíc měsíčně.

Představte si,...

  • že nemáte žádného šéfa
  • že si sama vybíráte, kdy budete pracovat a kde – doma, na cestách, v kanceláři
  • že si do týmu vybíráte partnery, se kterými si dobře rozumíte a jste naladěni na stejnou vlnu
  • že Vy sama si vybíráte svůj styl práce: osobní kontakt, telefonický, přes internet
  • že měřítka úspěchu svého podnikání si stanovíte sama
  • že Vaše ohodnocení, ocenění a výdělek závisí jen na Vás
  • že pracujete v týmu lidí, kteří Vás podporují, oceňují a vždy jsou připraveni vám poradit a pomoci
  • že získáte nové přátele

Co vám přinese členství v OKG

Žádné závazky

Členství v OKG nezavazuje k žádné činnosti ani odběru. Pracujete podle svých možností. Výhod využíváte podle svých potřeb.

Šetříte peníze

Členové OKG mají slevu na výrobky 40 - 50% (od 120 do 400 Kč na kusu).

Podpora

Pracujeme v týmu, nejste na to sama. Vyměňujeme si zkušenosti a podporujeme se.

Systém vzdělávání

Máme propracovaný, ověřený systém vedoucí krok za krokem k úspěchu.

Renta

Můžete si přivydělat pár tisícovek nebo si vytvořit pravidelnou rentu a za pár let odejít do finančního důchodu.

Přátelské vztahy

Vytváříme krásné mezilidské vztahy. Vznikají tak přátelství na celý život.

Bonusy

OKG dává vždy něco navíc.

Osobní růst

Máte možnost profesního i finančního růstu - vychováváme si své vedoucí pracovníky

Reference

V roce 1998 jsem se rozhodla vyzkoušet práci v síťovém marketingu a tehdy jsem se poprve setkala s Janou Stejskalovou a začala naše spolupráce. Byla jsem naprosto bez zkušeností s podnikáním a obchodem. V Janě jsem našla skvělou učitelku, která mi pomohla zbavit se strachu z lidí, z vystoupení na veřejnosti a díky Janě jsem si začínala věřit. Pomalu narůstalo moje velmi malé sebevědomí. Jsem Ti, Jani, za to moc vděčná.

Od začátku je Jana můj velký vzor. Její osobní disciplína, schopnost ukázat lidem, že i oni mohou hodně dokázat, uspět a naučit se , jak své zkušenost předávat dalším lidem. Jsi Jani výborný lídr a děkuji Ti za všechno, co jsi mne naučila. Vážím si Tvého přátelství a pomoci, které mi neziště věnuješ. Děkuji Ti, že jsi mi ukázala cestu, jak pracovat sama na sobě, změnit své myšlení a postoje a žít život, jaký jsem si dřív neuměla ani představit. Mám Tě ráda a z celého srdce děkuji, děkuji, děkuji Eva
Eva Javůrková, Brnomanažerka OKG
Našla jsem smysl svého života - pomáhat lidem.

S OKG jsem začala spolupracovat jako maminka na MD, která hledala přivýdělek. Zaujaly mě čistě přírodní produkty a skvělé zkušenosti lidí, kteří je užívají. Po dvouleté spolupráci s OKG mi skončila MD a já místo nástupu do práce dala výpověď a naplno se začala věnovat OKG. Dnes už spolupracuji s OKG 6. rokem a rozhodnutí přidat se do OKG považji za jedno z nejlepších životních rozhodnutí.

Můj příjem neustále roste a jsem finančně nezávislá. Obrovský bonus vidím také v časové nezávislosti, kdy si svůj čas řídím zcela sama. Získala jsem spoustu přátel a druhou rodinu. Vrátilo se nám nejcennější, co máme . zdraví. A našla jsem smysl svého života - pomáhat lidem. Děkuji společnosti OKG, že nám umožňuje žít život podle našich představ.
Lýdie Elicerová, Tanvaldgenerální manažerka OKG
Janu Stejskalovou jsem poznala před 5 lety. Bylo to v době, kdy už jsem si myslela, že mám ty nejlepší léta za sebou. Propustili mě z práce proto, aby mě mohli vyměnit za mladší.

V této situace jsem se potkala s Janičkou. Po prvních schůzkách s ní jsem nemohla věřit tomu, že existují takoví lidé, jako je ona. Zcela otevření, přímí, nezištní a s tahem na branku. Řekla: “Pojď, naučím Tě, co umím a předám Ti to s láskou, abys uspěla i Ty“.

Ukázala mi, že nic není nemožné, že můžu mít, dělat, cítit naprosto všechno, co chci. Naučila jsem se od ní vážit si sebe sama, opřít se o svoji vnitřní sílu. Její disciplína je velkým motorem pro mé každodenní cíle. Neustále mě inspiruje a postrkuje dopředu. Mohu se na ni kdykoliv obrátit  a požádat ji o pomoc, nikdy mě neodmítne. Umí dávat lidem výzvy a oni rostou. Učím se od ní ujasnit si své postoje, které mi umožňují  změnit zaběhlý způsob myšlení. Její rady a doporučení jsou plné povzbuzení a ujištění, že vždy je tu pro nás. Jani, z celého srdce děkuji, děkuji, děkuji. S láskou Dáša
Dagmar Langová, Dolanygenerální manažerka OKG

Výhody členství

Životní styl

Vytváříte si sama svůj životní styl podle Vašich představ. Vy sama si určujete kde, kdy a s kým budete spolupracovat.

Šetříte svojí kapsu

Máte okamžitou slevu 40-50% na všechny výrobky OKG, výrobky špičkové kvality

Jistota stabilního příjmu

OKG má velmi štědrý a spravedlivý systém odměňování. Následujete systém a tvoříte si pasivní příjem - pravidelnou měsíční rentu

Nyní víte vše o tom, proč se připojit do OKG.
Začněte si i Vy měnit Váš život.